Re-enactment

Ostatni tydzień skończył się tak szybko jak zaczął. Dużo pracy nad projektem spod znaku moving image. Tak więc po podziale na 4 osobowe grupy przystąpiliśmy do myślenia. Naszym zadaniem było odtworzenie jakiegoś historycznego wydarzenia i nadania mu współczesnego klimatu. Brief dał nam pełną dowolność, mogliśmy nawet wymyślić swoją historyjkę. Jedynym ograniczeniem było 30 sekund (+/- 10), czyli czas trwania obrazu. Skupiliśmy się na postaci Michała Anioła wyobrażając go sobie jako współczesnego malarza z niezwykle leniwym usposobieniem, który za nic nie chciał malować i został zmuszony do pracy nad sklepieniem kaplicy sykstyńskiej. Efekt pracy poniżej. Wydaję mi się, że gdybyśmy mieli trochę więcej czasu wyszło by lepiej. Mieliśmy trochę problemów z kamerą, po nagraniu całego materiału okazało się, że taśma jest zepsuta i musieliśmy jeszcze raz od nowa filmować. Warto było, śmiesznie, nowi ludzie, pozytywny klimat więc na +. Pozdrawiam.

Ps. Ostatnio dowiedziałem się, że na uczelni mamy green room! Green room!!!!!!

A tutaj film innej grupy który udało mi się znaleźć w sieci. Osobiście najlepszy ze wszystkich. Niestety ostateczna wersja ze względu na ograniczenia czasowe została nieprzyjemnie pocięta, poza tym bomba!

Ps. 2: Poniżej dwa videoklipy, które zostały zrealizowane przez studentów Kingston. Pan raper też od nas. Muzyka może nie przypaść do gustu ale obrazy bomba!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: